Zásuvka vestavná 5P 32A 415V IP44 [PKY32G435] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
Kód produktu: 432217
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: PKY32G435
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 0,250 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry Zásuvka vestavná 5P 32A 415V IP44 [PKY32G435] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
počet pólů 5P (L1+L2+L3+N+PE)
proudové zatížení 32 A
napětí 400V 50/60Hz
krytí IP.. IP44
hodinový úhel 6h
připojení vodičů pružinové
Zásuvka vestavná - s krabičkou 32A 5p 400V 6h IP44
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
ks
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h (Walther 430) přímá, šroubové svorky
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h (Walther 530) šikmá, šroubové svorky
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h PCE 325-6, Twist šroubová, přímá
Dostupnost 2 ks
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h PCE 325-6f7, Twist šroubová, přímá
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h PCE 325-6f7rvx, Twist šroubová, přímá, bez otvoru v přírubě
na dotaz
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h PCE 325-6f7TT, Turbo Twist bezšroubová, přímá
na dotaz
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h PCE 325-6ft7, Twist šroubová, přímá
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h PCE 325-6TT, Turbo Twist bezšroubová, přímá
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h PCE 325-6TTf7, Turbo Twist bezšroubová, přímá
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h PCE 325-6v, Twist šroubová, přímá, niklované kontakty
Zásuvka vestavná 5P  32A 400V IP44 6h PCE 425-6,Twist šroubová, šikmá, příruba 80x97mm, otvory 60x73mm
Odkazy Zásuvka vestavná 5P 32A 415V IP44 [PKY32G435] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče