Zvolte měnu:

Kariéra

do našeho kolektivu hledáme na tyto pracovní pozice :

Obchodní zástupce

 Náplň práce:

  • hledáme obchodní zástupce do již fungujícího dvoučlenného týmu (prodejní skupiny)
  • obchodní zástupce udržuje stávající klientelu, aktivně vyhledává nové obchodní příležitosti, komunikuje se zákazníky, předává informace o nových produktech, prodejních akcích

 Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání nebo odborné s maturitou, zaměření elektro
  • spolehlivost, slušné vystupování, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • znalost a orientace v elektrotechnickém materiálu
  • výhodou je předchozí praxe v oboru
  • znalost práce s PC (MS Office), s naším ekonomickým softwarem Altus VARIO tě pracovat naučíme.
  • řidičské oprávnění skupiny B

 Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle dosažených obchodních výsledků
  • zaměstnanecké výhody

Typ prac.poměru:    práce na plný úvazek
Místo pracoviště:     kancelář v sídle společnosti, Most, Dělnická 20
Pracovní doba:        Po-Pá 7:30 – 16:00

Nástup možný ihned

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete nám Váš životopis na email alena.ptakova@vogel-electric.cz (jednatelka) nebo karel.ptak@vogel-electric.cz (výkonný ředitel)
Chcete li se dozvědět více, domluvte si u nás schůzku, vše detailně probereme.

Podpora obchodního oddělení

 Náplň práce :

  • práce u počítače v kanceláři
  • zpracování excelových ceníků a jejich následný import do našeho ekonomického softwaru (Altus VARIO) za pomocí již vytvořených nástrojů
  • úpravy detailních popisů produktů dle katalogů výrobců
  • plnění produktové databáze pro parametrické vyhledávání

 Požadujeme :

  • dobrá znalost programu MS Office (Microsoft Excel)
  • zvládnutí základních vyhledávacích, matematických a formátovacích funkcí, zbytek se dá naučit, chce to jen logické myšlení
  • znalost elektrotechnického materiálu výhodou

Místo pracoviště:     kancelář v sídle společnosti, Most, Dělnická 20
Pracovní doba:        Po-Pá 7:30 – 16:00

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete nám Váš životopis na email alena.ptakova@vogel-electric.cz (jednatelka) nebo karel.ptak@vogel-electric.cz (výkonný ředitel)

Administrátor e-shopu

  • zpracování příchozích poptávek a objednávek z e-shopu v našem ekonomickém softwaru (Altus VARIO)
  • vytváření obrázků k produktům na eshopu
  • plnění produktové databáze pro parametrické vyhledávání, popisy produktů, příslušenství atd.
  • on-line komunikace se zákazníky v chatovací aplikaci

Typ prac.poměru:    práce na plný nebo částečný úvazek

Rychlý kontakt

VOGEL electric, s.r.o.
Dělnická 20
434 01 Most - Velebudice

Tel.: +420 476 703 016
E-mail: info@vogel-electric.cz

Otevírací doba :
Pondělí - Pátek
sklad : 7:00-15:30 h.
prodejní odd.:  7:30-16:00 h.

VOGEL electric - Telemecanique Sensors Partner

> produktová nabídka
> produkty v našem e-shopu

Schneider Electric - věrnostní program e-plus

Novinky na e-mail