Zásuvka vestavná 5P 16A 415V IP44 [PKY16G435] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
| Kód produktu: | 432202 |
| Výrobce: |  |
| Kód výrobce: | PKY16G435 |
| Záruční doba: | 18 měsíců |
| Hmotnost: | 0,187 kg |
| Balení malé/velké: | 1 ks / - |
| Minimální množství k odběru: | 1 ks |
| Skladová dostupnost: | na objednávku i |
Parametry Zásuvka vestavná 5P 16A 415V IP44 [PKY16G435] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
| počet pólů | 5P (L1+L2+L3+N+PE) |
| proudové zatížení | 16 A |
| napětí | 400V 50/60Hz |
| krytí IP.. | IP44 |
| hodinový úhel | 6h |
| připojení vodičů | pružinové |
Odkazy Zásuvka vestavná 5P 16A 415V IP44 [PKY16G435] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
Produkt je zařazen v následujících kategoriích:
Doplňující obsah
Rychlý kontakt
VOGEL electric, s.r.o.
Dělnická 20
434 01 Most - Velebudice
Tel.: +420 476 703 016
E-mail: info@vogel-electric.cz
Otevírací doba :
pondělí - pátek
sklad : 7:00-11:30 h.
12:00-15:30 h.
prodejní odd.: 7:30-16:00 h.
pátek (od 1.7. do 1.9.)
přes letní prázdniny
sklad : 7:00-14:00 h.
prodejní odd.: 7:30-14:00 h.
_____________________________
_____________________________
> produktová nabídka
> produkty v našem e-shopu
o programu | registrace | dárky
Novinky na e-mail
© 2026, VOGEL electric, s.r.o.
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek
Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu
![Zásuvka vestavná 5P 16A 400V IP44 6h šikmá [12741] Quick-Connect, bezšroubové svorky, malá příruba](/editor/image/eshop_products/521349_t.jpg)