Zásuvka vestavná 4P 16A 415V IP44 [PKY16G434] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
| Kód produktu: | 432201 |
| Výrobce: |  |
| Kód výrobce: | PKY16G434 |
| Záruční doba: | 18 měsíců |
| Hmotnost: | 0,146 kg |
| Balení malé/velké: | 1 ks / - |
| Minimální množství k odběru: | 1 ks |
| Skladová dostupnost: | na objednávku i |
Parametry Zásuvka vestavná 4P 16A 415V IP44 [PKY16G434] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
| počet pólů | 4P (L1+L2+L3+PEN) |
| proudové zatížení | 16 A |
| napětí | 400V 50/60Hz |
| krytí IP.. | IP44 |
| hodinový úhel | 6h |
| připojení vodičů | pružinové |
Odkazy Zásuvka vestavná 4P 16A 415V IP44 [PKY16G434] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče