Zásuvka vestavná 3P 16A 250V IP44 [PKY16G423] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
| Kód produktu: | 432200 |
| Výrobce: |  |
| Kód výrobce: | PKY16G423 |
| Záruční doba: | 18 měsíců |
| Hmotnost: | 0,125 kg |
| Balení malé/velké: | 1 ks / - |
| Minimální množství k odběru: | 1 ks |
| Skladová dostupnost: | na objednávku i |
Parametry Zásuvka vestavná 3P 16A 250V IP44 [PKY16G423] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče
| počet pólů | 3P (L1+N+PE) |
| proudové zatížení | 16 A |
| napětí | 230V 50/60Hz |
| krytí IP.. | IP44 |
| hodinový úhel | 6h |
| připojení vodičů | pružinové |
| Zásuvka vestavná GT rovná 16A 3p 230V 6h IP44 |
Dostupnostna objednávku na dotaz
Cena bez DPH |
| Zásuvka vestavná rovná Quick-Connect 16A 3p 230V 6h IP44 |
Cena bez DPH |
| Zásuvka vestavná šikmá Quick-Connect 16A 3p 230V 6h IP44 |
Odkazy Zásuvka vestavná 3P 16A 250V IP44 [PKY16G423] rovná, Fast connect, pro laněné vodiče