Záslepka žlabu 600x 80 ZKL600H80, tl.0,7m (180801)
Kód produktu: 838929
Výrobce: BAKS
Kód výrobce: BAKS 180801
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,380 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry Záslepka žlabu 600x 80 ZKL600H80, tl.0,7m (180801)
šířka 600 mm
výška 80 mm
tloušťka materiálu 0,7 mm