Záslepka žlabu 150x 60 ZKL150H60, tl.0,7 (168001)
Kód produktu: 861353
Výrobce: BAKS
Kód výrobce: BAKS 168001
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,090 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry Záslepka žlabu 150x 60 ZKL150H60, tl.0,7 (168001)
šířka 150 mm
výška 60 mm
tloušťka materiálu 0,7 mm