Vidlice 4P 32A 415V IP44 [PKX32M434] Fast connect, pro laněné vodiče
Kód produktu: 432190
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: PKX32M434
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 0,230 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry Vidlice 4P 32A 415V IP44 [PKX32M434] Fast connect, pro laněné vodiče
počet pólů 4P (L1+L2+L3+PEN)
proudové zatížení 32 A
napětí 400V 50/60Hz
krytí IP.. IP44
hodinový úhel 6h
připojení vodičů pružinové
  • 12 na stránku
    • 12 na stránku
Vidlice 4P  32A 400V IP44 6h (2142) Quick-Connect, bezšroubové svorky
Dostupnost 6 ks
Cena bez DPH
ks
Vidlice 4P  32A 400V IP44 6h (21691) Quick-Connect, bezšroubové svorky
Dostupnostvýroba ukončena
na dotaz
Cena bez DPH
UKONČENÁ VÝROBA
Produkt je vyprodán
Vidlice 4P  32A 400V IP44 6h (Walther 230406), šroubové svorky
Dostupnostna objednávku
Vidlice 4P  32A 400V IP44 6h (Walther 230406SL) bezšroubová, se samořeznými svorkami
Dostupnostna objednávku
Vidlice 4P  32A 400V IP44 6h IVN 3243, šroubová
Dostupnost 10 ks
Vidlice 4P  32A 400V IP44 6h PCE 024-6, Twist šroubová, přímá
Dostupnost 2 ks
Vidlice 4P  32A 400V IP44 IV  3243
na dotaz
Vidlice 4P  32A 415V IP44 [PKE32M434]
Odkazy Vidlice 4P 32A 415V IP44 [PKX32M434] Fast connect, pro laněné vodiče