PG 36 vývodka Ex e II/Ex i II, plastová, sv.modrá, AGRO EX1530.36.305, sevření 28,5-30,5 mm, délka závitu 16 mm, IP68, jednodílné těsnění
Kód produktu: 922483
Výrobce: Agro AG
Kód výrobce: Agro EX1530.36.305
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 10 ks / -
ks
Parametry PG 36 vývodka Ex e II/Ex i II, plastová, sv.modrá, AGRO EX1530.36.305, sevření 28,5-30,5 mm, délka závitu 16 mm, IP68, jednodílné těsnění
materiál plast PA6
typ závitu PG pancéřový závit
velikost závitu PG 36
barva RAL5012 světle modrá
sevření min. 28,5 mm
sevření max. 30,5 mm
krytí IP68
délka závitu 16 mm