XW5T-S2.5-1.1-1 průchozí svorkovnice na DIN lištu se šroubovým připojením pro montáž na TS 35; jmenovitý průřez 2.5 mm²; šíř
Kód produktu: 2459247
Výrobce: OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.
Kód výrobce: OMRON XW5T-S2.5-1.1-1
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
ks
2773-2401 PUSH WIRE průchozí instalační svorka, plný vodič 0,75 … 4 mm² / laněný vodič 1,5 … 4 mm², transparentní, okolní teplota: max. 85 °C