XW5T-P2.5-1.1-1 průchozí svorkovnice na DIN lištu s push-in plus připojení pro montáž na TS 35, jmenovitý průřez 2.5 mm², še
Kód produktu: 2459225
Výrobce: OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.
Kód výrobce: OMRON XW5T-P2.5-1.1-1
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,006 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Na dotaz i
ks
2773-2401 PUSH WIRE průchozí instalační svorka, plný vodič 0,75 … 4 mm² / laněný vodič 1,5 … 4 mm², transparentní, okolní teplota: max. 85 °C