RCL425024 24VDC relé paticové, 2 přepínací kontakty, 8A/250V AgNi, LED indikace NE, test. Tlač. NE, š=12,7mm (4058580000)
Kód produktu: 275890
Výrobce: Weidmüller, s.r.o.
Kód výrobce: WEIDM 4058580000
Záruční doba: 6 měsíců
Hmotnost: 0,014 kg
Balení malé/velké: 20 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 1 ks
ks
Parametry RCL425024 24VDC relé paticové, 2 přepínací kontakty, 8A/250V AgNi, LED indikace NE, test. Tlač. NE, š=12,7mm (4058580000)
typ relé miniaturní
konfigurace kontaktů 2 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 8 A
napětí cívky AC 250 V
napětí cívky DC 24 V