DRI424024L relé paticové 24V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace zelená, test. tlač. NE, ochraná dioda NE, š=13mm (7760056329)
Kód produktu: 997827
Výrobce: Weidmüller, s.r.o.
Kód výrobce: WEIDM 7760056329
Záruční doba: 6 měsíců
Hmotnost: 0,022 kg
Balení malé/velké: 20 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry DRI424024L relé paticové 24V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace zelená, test. tlač. NE, ochraná dioda NE, š=13mm (7760056329)
typ relé miniaturní
konfigurace kontaktů 2 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 5 A
napětí cívky AC 250 V
napětí cívky DC 24 V
způsob montáže do patice
LED indikace LED zelená
testovací tlačítko neobsahuje
ochranná dioda neobsahuje
materiál kontaktů AgSnO
DRI424024 relé paticové 24V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace NE, test. tlač. NE, ochraná dioda NE, š=13mm (7760056322)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
ks
DRI424024LD relé paticové 24V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace zelená, test. tlač. NE, ochraná dioda ANO, š=13mm (7760056336)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
DRI424024LTD relé paticové 24V DC, 2 přepínací kontakty, 5A/250V AgSnO, LED indikace zelená, test. tlač. ANO, ochraná dioda ANO, š=13mm (7760056340)
Dostupnost 117 ks
DRIKIT  24VDC 2CO LD  paticové relé, 2 přepínací kontakt, 5A/250VAC AgSnO, LED indikace zelená, test.tlač. NE, ochraná dioda ANO, patice šroubová, š=15,8mm (2476820000)
DRIKIT  24VDC 2CO LD/PB  paticové relé, 2 přepínací kontakt, 5A/250VAC AgSnO, LED indikace zelená, test.tlač. ANO, ochraná dioda ANO, patice šroubová, š=15,8mm (2476890000)
Dostupnost 14 ks
DRIKITP  24VDC 2CO LD paticové relé, 2 přepínací kontakt, 5A/250VAC AgSnO, LED indikace zelená, test.tlač. NE, ochraná dioda ANO, patice šroubová, š=15,8mm (2576200000)
DRIKITP  24VDC 2CO LD/PB paticové relé, 2 přepínací kontakt, 5A/250VAC AgSnO, LED indikace zelená, test.tlač. ANO, ochraná dioda ANO, patice šroubová, š=15,8mm (2576190000)