Prodlužovák 1 zás. 25m 5P/16A/400V (PM0905) guma CGSG5Cx2,5 H05RR-F, IP44, max.zátěž 6000W
Kód produktu: 923268
Výrobce: EMOS spol. s r.o.
Kód výrobce: EMOS PM0905
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 8,040 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry Prodlužovák 1 zás. 25m 5P/16A/400V (PM0905) guma CGSG5Cx2,5 H05RR-F, IP44, max.zátěž 6000W
počet zásuvek 1
jm. napětí/proud 400VAC/16A
délka kabelu 25 m
vybavení bez vypínače
provedení kabelu H05RR-F 5x2,5mm2
barva černá
provedení zásuvek PE kolík
Prodlužovák  1 zás. 20m 3x1,5 GUMA/neopren (P01720) H07RN-F 3G1,5mm2 16A/250V, IP44, max.zátěž 3680W
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
ks
Prodlužovák  1 zás. 25m (PM0504) černý, zás. s víčkem H05RR-F 3x1,5mm2 guma, 250V/16A, max.zátěž 3680W, IP65, dětské clonky
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
Prodlužovák  1 zás. 25m 3x2,5mm2 GUMA (P01710R), H07RN-F, černá 250V/16A, IP44, max. zátěž 3680W
Prodlužovák  1 zás. 30m (PM0505) černý, zás. s víčkem H05RR-F 3x1,5mm2 guma, 250V/16A, max.zátěž 3680W, IP65, dětské clonky
Prodlužovák  1 zás. 30m 3x1,5 GUMA/neopren (P01730) H07RN-F 3G1,5mm2 16A/250V, IP44, max.zátěž 3680W
Prodlužovák  1 zás. 40m (PM0507) černý, zás. s víčkem H05RR-F 3x1,5mm2 guma, 250V/16A, max.zátěž 3680W, IP65, dětské clonky