NSYCVF570M115MF Ventilátor pro montáž do střechy, 570m3/h, 115V, rozměr výřezu 228x228mm, rozměr všh 340x340x94mm, 64dB, IP54, RAL7035
Doprava zdarma
Kód produktu: 877438
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: NSYCVF570M115MF
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 6,156 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry NSYCVF570M115MF Ventilátor pro montáž do střechy, 570m3/h, 115V, rozměr výřezu 228x228mm, rozměr všh 340x340x94mm, 64dB, IP54, RAL7035
jmenovité napětí 115V
průtok vzduchu 570 m3/h
hlučnost 64 dB
vnější krytí IP.. IP54
barva RAL7035 světle šedá
výška 340 mm
šířka 340 mm
hloubka 94 mm