NSYCVF54M230MM2 Ventilátor s 2 kovová mřížka a 2 filtry proti hmyzu, 230V, 54m3/h, rozměr výřezu 96x96mm, rozměr vš 120x120mm, IP33, RAL7035
Kód produktu: 877435
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: NSYCVF54M230MM2
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 0,967 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry NSYCVF54M230MM2 Ventilátor s 2 kovová mřížka a 2 filtry proti hmyzu, 230V, 54m3/h, rozměr výřezu 96x96mm, rozměr vš 120x120mm, IP33, RAL7035
montážní otvor 96 x 96 mm
jmenovité napětí 230V AC (50/60Hz)