MP 45.2-D RV100 řetězový článek rádius 100mm, výška 45/62mm, šířka 175/195mm, délka článku 66mm (15ks/1bm), s předpětím (MR-045217510040)
Kód produktu: 1189258
Výrobce: Murrplastik
Kód výrobce: MR-045217510040
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,124 kg
Balení malé/velké: 1 článek / -
Minimální množství k odběru: 1 článek
Skladová dostupnost: na objednávku i
článek
Parametry MP 45.2-D RV100 řetězový článek rádius 100mm, výška 45/62mm, šířka 175/195mm, délka článku 66mm (15ks/1bm), s předpětím (MR-045217510040)
typová řada MP 45.2
výška vnitřní 45 mm
šířka vnitřní 175 mm
poloměr ohybu (rádius) 100 mm
výška vnější 62 mm
šířka vnější 195 mm