MP 41.2 RV120/ESD stranový článek rádius 120mm, výška 42/62mm, plast, s předpětím, ESD=prostředí s nebez. výbuchu (MR-041200012070)
Kód produktu: 1221975
Výrobce: Murrplastik
Kód výrobce: MR-041200012070
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,083 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry MP 41.2 RV120/ESD stranový článek rádius 120mm, výška 42/62mm, plast, s předpětím, ESD=prostředí s nebez. výbuchu (MR-041200012070)
typová řada MP 41.2
výška vntřní 42 mm
výška vnější 62 mm
poloměr ohybu (rádius) 120 mm