MP 35 086 RV150 řetězový článek, rádius 150mm, výška 34/48, šířka 86/106mm, délka článku 58mm (17ks/1bm), s předpětím, otevírání vnitřní (MR-035008615000)
Kód produktu: 1221730
Výrobce: Murrplastik
Kód výrobce: MR-035008615000
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,063 kg
Balení malé/velké: 1 článek / -
Minimální množství k odběru: 1 článek
Skladová dostupnost: na objednávku i
článek
Parametry MP 35 086 RV150 řetězový článek, rádius 150mm, výška 34/48, šířka 86/106mm, délka článku 58mm (17ks/1bm), s předpětím, otevírání vnitřní (MR-035008615000)
typová řada MP 35
výška vnitřní 34 mm
šířka vnitřní 86 mm
poloměr ohybu (rádius) 150 mm
výška vnější 48 mm
šířka vnější 106 mm