MP 35 062 RV200 řetězový článek, rádius 200mm, výška 34/48, šířka 62/82mm, délka článku 58mm (17ks/1bm), s předpětím, otevírání vnitřní (MR-035006220000)
Kód produktu: 589891
Výrobce: Murrplastik
Kód výrobce: MR-035006220000
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 1 článek / -
Minimální množství k odběru: 1 článek
Skladová dostupnost: na objednávku i
článek
Parametry MP 35 062 RV200 řetězový článek, rádius 200mm, výška 34/48, šířka 62/82mm, délka článku 58mm (17ks/1bm), s předpětím, otevírání vnitřní (MR-035006220000)
typová řada MP 35
výška vnitřní 34 mm
šířka vnitřní 62 mm
poloměr ohybu (rádius) 200 mm
výška vnější 48 mm
šířka vnější 82 mm