Kód produktu: 325432
Výrobce: REIKU Gmbh
Kód výrobce: REIKU PARAB-48G
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,220 kg
Balení malé/velké: 1 m / -
Minimální množství k odběru: 1 m
Skladová dostupnost: na objednávku i
m
mechanická odolnost 300 N
barva RAL9005 černá
materiál polyamid 12
nominální hodnota 48 mm
průměr vnitřní (di) 46,5 mm
průměr vnější (dn) 54 mm