Stykač inst. 20A 2/0 24VAC RSI-20-20-A024 Minia
Kód produktu: 298320
Výrobce: OEZ s.r.o.
Kód výrobce: OEZ 36614
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,130 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis Stykač inst. 20A 2/0 24VAC RSI-20-20-A024 Minia
Stykač je z čela vybaven vizuální indikací při zapnutí.
Montáž na DIN lištu TS35.
Šířka stykačů :
RSI-20 = 1 modul = 18mm
RSI-25 = 2 moduly = 36mm
RSI-40 = 3 moduly = 54mm
RSI-63 = 3 moduly = 54mm
Parametry Stykač inst. 20A 2/0 24VAC RSI-20-20-A024 Minia
jm. proud In AC1/AC-7a 20 A
kontakty 2 ZAP
manuální ovládání Ne
napětí cívky AC (50Hz) 24 V