RIF-3-RPT-LV-230AC/2X21 releový modul, patice PUSH-IN, LED indikace, š=40mm (2903295)
| Kód produktu: | 1062348 |
| Vaše cena bez DPH: | na dotaz |
| Vaše cena s DPH: | na dotaz |
| Výrobce: |  |
| Kód výrobce: | PHOENIX 2903295 |
| Záruční doba: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | - |
| Balení malé/velké: | 1 ks / - |
| Minimální množství k odběru: | 1 ks |
| Skladová dostupnost: | na objednávku i |
Parametry RIF-3-RPT-LV-230AC/2X21 releový modul, patice PUSH-IN, LED indikace, š=40mm (2903295)
| typ relé | výkonová s paticí |
| konfigurace kontaktů | 2 CO přepínací |
| trvalý proud kontaktů | 8 A |
| napětí cívky AC | 230 V |
| způsob montáže | na DIN lištu |
| LED indikace | LED žlutá |
| testovací tlačítko | neobsahuje |
| ochranná dioda | neobsahuje |
| materiál kontaktů | AgNi |
« předchozí | 1 … | 4 | 5 | 6
- 0 - 9 - A - Z
- 12 na stránku
- 12 na stránku
- 24 na stránku
- 36 na stránku
- 48 na stránku
- 60 na stránku
| TRS 230VAC RC 2CO AU paticové relé TERMSERIE, 2 přepínací kontakt, 8A/250VAC AgNi pozlacené, LED indikace zelená, test. tlač. NE, RC člen, patice šroubová, š=12,8mm (1123810000) |
Cena bez DPH |
| TRS 230VAC RC 2CO paticové relé TERMSERIE, 2 přepínací kontakt, 8A/250VAC AgNi, LED indikace zelená, test. tlač. NE, patice šroubová, š=12,8mm (1123570000) |
Cena bez DPH |
| TRZ 230VAC RC 2CO AU paticové relé TERMSERIE, 2 přepínací kontakt, 8A/250VAC AgNi pozlacené, LED indikace zelená, test.tlač. NE, RC člen, patice pružinová, š=12,8mm (1123930000) |
| TRZ 230VAC RC 2CO paticové relé TERMSERIE, 2 přepínací kontakt, 8A/250VAC AgNi, LED indikace zelená, test.tlač. NE, RC člen, patice pružinová, š=12,8mm (1123690000) |
Odkazy RIF-3-RPT-LV-230AC/2X21 releový modul, patice PUSH-IN, LED indikace, š=40mm (2903295)