RIF-3-RPT-LV-230AC/2X21 releový modul, patice PUSH-IN, LED indikace, š=40mm (2903295)
Kód produktu: 1062348
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Kód výrobce: PHOENIX 2903295
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 1 ks / -
ks
Parametry RIF-3-RPT-LV-230AC/2X21 releový modul, patice PUSH-IN, LED indikace, š=40mm (2903295)
typ relé výkonová s paticí
konfigurace kontaktů 2 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 8 A
napětí cívky AC 230 V