RIF-2-RPT-LV-120AC/4X21 releový modul, patice PUSH-IN, LED indikace, š=31mm (2903305)
Kód produktu: 1062339
Výrobce: PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Kód výrobce: PHOENIX 2903305
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,109 kg
Balení malé/velké: 10 ks / -
ks
Parametry RIF-2-RPT-LV-120AC/4X21 releový modul, patice PUSH-IN, LED indikace, š=31mm (2903305)
typ relé průmyslová s paticí
konfigurace kontaktů 4 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 6 A
napětí cívky AC 120 V