RIF-1-RPT-LV-24AC/1X21 releový modul, patice PUSH-IN, LED indikace, š=16mm (2903341)
Kód produktu: 1062330
Výrobce: PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Kód výrobce: PHOENIX 2903341
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,068 kg
Balení malé/velké: 10 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry RIF-1-RPT-LV-24AC/1X21 releový modul, patice PUSH-IN, LED indikace, š=16mm (2903341)
typ relé miniaturní s paticí
konfigurace kontaktů 1 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 11 A
napětí cívky AC 24 V
způsob montáže na DIN lištu
LED indikace LED žlutá
testovací tlačítko neobsahuje
ochranná dioda neobsahuje
materiál kontaktů AgNi
Odkazy RIF-1-RPT-LV-24AC/1X21 releový modul, patice PUSH-IN, LED indikace, š=16mm (2903341)