Kód produktu: 936546
Výrobce: PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Kód výrobce: PHOENIX 2903330
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,068 kg
Balení malé/velké: 10 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
typ relé miniaturní s paticí
konfigurace kontaktů 2 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 0,05 A
napětí cívky DC 24 V
způsob montáže na DIN lištu
LED indikace LED žlutá
testovací tlačítko neobsahuje
ochranná dioda obsahuje
materiál kontaktů AgNi+Au
RCIKITP  24VDC 2CO LD paticové relé, 2 přepínací kontakty, 8A/250V AgNi, LED indikace zelená, test. tlač. NE, ochraná dioda ANO, patice pružinová PUSH-IN, š=15,8mm (8897150000)
Dostupnost 3 ks
Cena bez DPH
ks
RCIKITP  24VDC 2CO LD/PB paticové relé, 2 přepínací kontakty, 8A/250V AgNi, LED indikace zelená, test. tlač. ANO, ochraná dioda ANO, patice pružinová PUSH-IN, š=15,8mm (8897230000)
Dostupnost 2 ks
Cena bez DPH
RCIKITP 24VDC 2CO LD/PB MC paticové relé, 2 přepínací kontakty, 8A/250V AgNi, LED indikace zelená, test. tlač. ANO, ochraná dioda ANO, patice pružinová PUSH-IN, š=15,8mm (1180240000)
Dostupnost 2 ks
RCIKITZ  24VDC 2CO LD/FG relé paticové, 2 přepínací kontakty, 6A/250V AgCuNi, LED indikace zelená, test. tlač. NE, ochraná dioda ANO, patice pružinová, š=16mm(1218390000)
Dostupnost 8 ks
RCL424024  relé paticové 24VDC, 2 přepínací kontakty, 8A/250V AgNi, LED indikace NE, test. Tlač. NE, š=12,7mm (4058570000)
Dostupnost 8 ks
RCLKIT paticové relé 24V DC, 2 přepínací kontakty, 8A/250V AgNi, LED indikace zelená, test. tlač. NE, ochraná dioda ANO, patice šroubová, š=16mm (7940006157)
Dostupnostna objednávku
RCLKITZ paticové relé 24V DC, 2 přepínací kontakt, 8A/250V AgNi, LED indikace zelená, test. tlač. NE, ochraná dioda ANO, patice šroubová, š=16mm (8798630000)