REL-MR-24VDC/21 relé miniaturní 1 přep.kont. 24VDC, kontakty AgSnO, min. spín. napětí 5V/100mA, min. spín.produ 10mA/12V (2961105)
Kód produktu: 523027
Výrobce: PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Kód výrobce: PHOENIX 2961105
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,007 kg
Balení malé/velké: 10 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 23 ks
ks
Parametry REL-MR-24VDC/21 relé miniaturní 1 přep.kont. 24VDC, kontakty AgSnO, min. spín. napětí 5V/100mA, min. spín.produ 10mA/12V (2961105)
typ relé miniaturní
konfigurace kontaktů 1 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 6 A
napětí cívky DC 24 V