RCM370R24 paticové relé 24V AC, 3 přepínací kontakty, 10A/240V AgNi, LED indikace červená, test. tlač. ANO, š=22,5mm (8689950000)
Kód produktu: 400028
Výrobce: Weidmüller, s.r.o.
Kód výrobce: WEIDM 8689950000
Záruční doba: 6 měsíců
Hmotnost: 0,030 kg
Balení malé/velké: 10 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry RCM370R24 paticové relé 24V AC, 3 přepínací kontakty, 10A/240V AgNi, LED indikace červená, test. tlač. ANO, š=22,5mm (8689950000)
typ relé průmyslová
konfigurace kontaktů 3 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 10 A
napětí cívky AC 24 V
způsob montáže do patice
LED indikace LED rudá
testovací tlačítko obsahuje
ochranná dioda neobsahuje
materiál kontaktů AgNi
RCM370524 paticové relé 24V AC, 3 přepínací kontakty, 10A/240V AgNi, LED indikace NE, test. tlač. ANO, š=22,5mm (8690030000)
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
ks
RCMKIT-I 24VAC 3CO LD paticové relé, 3 přepínací kontakty, 10A/240V AgNi, LED indikace červená, test. tlač. ANO, ochraná dioda NE, patice šroubová, š=27,2mm (8920990000)