PR1-RSC3-LDP-24DC/2x21 releový modul, 8A/24VDC, šroubové připojení, LED indikace, relé+patice+spona+ DIODA (2834481)
Kód produktu: 986345
Výrobce: PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Kód výrobce: PHOENIX 2834481
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 5 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 3 ks
ks
Parametry PR1-RSC3-LDP-24DC/2x21 releový modul, 8A/24VDC, šroubové připojení, LED indikace, relé+patice+spona+ DIODA (2834481)
typ relé výkonová s paticí
konfigurace kontaktů 2 CO přepínací
trvalý proud kontaktů 8 A
napětí cívky DC 24 V
způsob montáže na DIN lištu
LED indikace LED žlutá
testovací tlačítko neobsahuje
ochranná dioda obsahuje
materiál kontaktů AgNi
§RCI484024 relé paticové 24V DC, 2 přepínací kontakty, 8A/240V AgNi, LED indikace NE, test. tlač. ANO, ochraná dioda NE, š=13mm (8870030000)
Dostupnostvýroba ukončena
na dotaz
Cena bez DPH
UKONČENÁ VÝROBA
Produkt je vyprodán
§RCIKIT 24VDC 2CO LD/PB paticové relé, 2 přepínací kontakty, 8A/250V AgNi, LED indikace zelená, test. tlač. ANO, ochraná dioda ANO, patice šroubová, š=15,6mm (8881610000)
Dostupnostvýroba ukončena
na dotaz
Cena bez DPH
Top UKONČENÁ VÝROBA
Produkt je vyprodán
§RCIKIT 24VDC 2CO LED MC paticové relé, 2 přepínací kontakty, 8A/250V AgNi, LED indikace zelená, test. tlač. NE, ochraná dioda ANO, patice šroubová, š=15,8mm (1137810000)
UKONČENÁ VÝROBA
40.52.9.024.0000  24VDC 2P/8A relé paticové