LC2D95P7 Stykač reverzační 3P 95A AC-3, 230V 50/60Hz, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky
| Kód produktu: | 121728 |
| Výrobce: |  |
| Kód výrobce: | LC2D95P7 |
| Záruční doba: | 18 měsíců |
| Hmotnost: | 3,831 kg |
Parametry LC2D95P7 Stykač reverzační 3P 95A AC-3, 230V 50/60Hz, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky
| provedení | standardní použití |
| počet pólů | 3 pólový |
| jm.proud In AC-3 | 95 A |
| pomocné kontakty | 1 ZAP+1 VYP |
| napětí cívky AC (50Hz) | 230 V |
| provedení svorek | šroubové |
Odkazy LC2D95P7 Stykač reverzační 3P 95A AC-3, 230V 50/60Hz, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky