LC2D95F7 Stykač reverzační 3P 95A AC-3, 110V 50/60Hz, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky
| Kód produktu: | 121726 |
| Výrobce: |  |
| Kód výrobce: | LC2D95F7 |
| Záruční doba: | 18 měsíců |
| Hmotnost: | 3,738 kg |
| Balení malé/velké: | 1 ks / - |
| Minimální množství k odběru: | 1 ks |
| Skladová dostupnost: | na objednávku i |
Parametry LC2D95F7 Stykač reverzační 3P 95A AC-3, 110V 50/60Hz, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky
| provedení | standardní použití |
| počet pólů | 3 pólový |
| jm.proud In AC-3 | 95 A |
| pomocné kontakty | 1 ZAP+1 VYP |
| napětí cívky AC (50Hz) | 110 V |
| provedení svorek | šroubové |
| LADN11G Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 1"Z" +1"V", s ozn. svorek dle EN 50012 |
Cena bez DPH |
| LADN13 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 1"Z" +3"V", šroubové svorky |
Cena bez DPH |
| LADN20 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 2"Z", šroubové svorky |
| LADN22 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 2"Z" +2"V", šroubové svorky |
| LADN22G Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 2"Z" +2"V", s ozn. svorek dle EN 50012 |
| LADN31 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 3"Z" +1"V", šroubové svorky |
| LADN40 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 4"Z", šroubové svorky |
Odkazy LC2D95F7 Stykač reverzační 3P 95A AC-3, 110V 50/60Hz, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky