LC2D65A3F7 Stykač reverzační Everlink 3P 65A AC-3, 110V AC 50/60Hz, pom.kont. 1Z+1V, pružin.svorky
Kód produktu: 302694
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC2D65A3F7
Produkt je vyprodán
Parametry LC2D65A3F7 Stykač reverzační Everlink 3P 65A AC-3, 110V AC 50/60Hz, pom.kont. 1Z+1V, pružin.svorky
provedení standardní použití
počet pólů 3 pólový
jm.proud In AC-3 65 A
pomocné kontakty 1 ZAP+1 VYP
napětí cívky AC (50Hz) 110 V