LC2D50AX7 Stykač reverzační Everlink 3P 50A AC-3, 600V AC 50/60Hz, pom.kont. 1Z+1V
Kód produktu: 302684
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC2D50AX7
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 2,100 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Parametry LC2D50AX7 Stykač reverzační Everlink 3P 50A AC-3, 600V AC 50/60Hz, pom.kont. 1Z+1V
provedení standardní použití
počet pólů 3 pólový
jm.proud In AC-3 50 A
pomocné kontakty 1 ZAP+1 VYP
napětí cívky AC (50Hz) 600 V