LC2D50AL7 Stykač reverzační Everlink 3P 50A AC-3, 200V AC 50/60Hz, pom.kont. 1Z+1V
Kód produktu: 302666
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC2D50AL7
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 2,100 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry LC2D50AL7 Stykač reverzační Everlink 3P 50A AC-3, 200V AC 50/60Hz, pom.kont. 1Z+1V
provedení standardní použití
počet pólů 3 pólový
jm.proud In AC-3 50 A
pomocné kontakty 1 ZAP+1 VYP
napětí cívky AC (50Hz) 200 V
provedení svorek šroubové
reverzační výkonové
  • 12 na stránku
    • 12 na stránku
LAD4V3U D40A až D65A varistor 110…250V AC/DC odrušovací filtr
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
ks
LADN13 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 1"Z" +3"V", šroubové svorky
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
LADN20 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 2"Z", šroubové svorky
Dostupnost 9 ks
LADN22 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 2"Z" +2"V", šroubové svorky
Dostupnost 24 ks
LADN31 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 3"Z" +1"V", šroubové svorky
Dostupnost 7 ks
LADN40 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 4"Z", šroubové svorky
Dostupnost 8 ks
Odkazy LC2D50AL7 Stykač reverzační Everlink 3P 50A AC-3, 200V AC 50/60Hz, pom.kont. 1Z+1V