LC2D38Q7 Stykač reverzační 3P 38A AC-3, 380V AC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky
Kód produktu: 121674
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC2D38Q7
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 0,815 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Parametry LC2D38Q7 Stykač reverzační 3P 38A AC-3, 380V AC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky
provedení standardní použití
počet pólů 3 pólový
jm.proud In AC-3 38 A
pomocné kontakty 1 ZAP+1 VYP
napětí cívky AC (50Hz) 380 V