LC2D32BL Stykač reverzační 3P 32A AC-3, 24V DC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky, 2,4 W, cív.s rozšíř.rozs.a odruš.m.
Doprava zdarma
Kód produktu: 121660
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC2D32BL
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 1,290 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry LC2D32BL Stykač reverzační 3P 32A AC-3, 24V DC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky, 2,4 W, cív.s rozšíř.rozs.a odruš.m.
provedení s nízkou spotřebou
počet pólů 3 pólový
jm.proud In AC-3 32 A
pomocné kontakty 1 ZAP+1 VYP
napětí cívky DC 24 V
provedení svorek šroubové
Odkazy LC2D32BL Stykač reverzační 3P 32A AC-3, 24V DC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky, 2,4 W, cív.s rozšíř.rozs.a odruš.m.