LC2D12BL Stykač reverzační 3P 12A AC-3, 24V DC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky, 2,4 W, cív.s rozšíř.rozs.a odruš.m.
| Kód produktu: | 121613 |
| Výrobce: |  |
| Kód výrobce: | LC2D12BL |
| Záruční doba: | 18 měsíců |
| Hmotnost: | 1,138 kg |
| Balení malé/velké: | 1 ks / - |
| Minimální množství k odběru: | 1 ks |
| Skladová dostupnost: | na objednávku i |
Parametry LC2D12BL Stykač reverzační 3P 12A AC-3, 24V DC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky, 2,4 W, cív.s rozšíř.rozs.a odruš.m.
| provedení | s nízkou spotřebou |
| počet pólů | 3 pólový |
| jm.proud In AC-3 | 12 A |
| pomocné kontakty | 1 ZAP+1 VYP |
| napětí cívky DC | 24 V |
| provedení svorek | šroubové |
| LADN13 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 1"Z" +3"V", šroubové svorky |
Cena bez DPH |
| LADN20 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 2"Z", šroubové svorky |
Cena bez DPH |
| LADN22 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 2"Z" +2"V", šroubové svorky |
| LADN31 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 3"Z" +1"V", šroubové svorky |
| LADN40 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 4"Z", šroubové svorky |
Odkazy LC2D12BL Stykač reverzační 3P 12A AC-3, 24V DC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky, 2,4 W, cív.s rozšíř.rozs.a odruš.m.