LC2D115004P7 Stykač reverzační 4P 115A AC-3, 230V AC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky
Kód produktu: 411891
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC2D115004P7
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 8,500 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry LC2D115004P7 Stykač reverzační 4P 115A AC-3, 230V AC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky
provedení standardní použití
počet pólů 4 pólový
jm.proud In AC-3 115 A
pomocné kontakty 1 ZAP+1 VYP
napětí cívky AC (50Hz) 230 V
provedení svorek šroubové
reverzační výkonové
  • 12 na stránku
    • 12 na stránku
LADN13 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 1"Z" +3"V", šroubové svorky
Dostupnostna objednávku
Cena bez DPH
ks
LADN20 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 2"Z", šroubové svorky
Dostupnost 9 ks
Cena bez DPH
LADN22 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 2"Z" +2"V", šroubové svorky
Dostupnost 24 ks
LADN31 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 3"Z" +1"V", šroubové svorky
Dostupnost 7 ks
LADN40 Blok pomocných kontaktů, montáž čelně, 4"Z", šroubové svorky
Dostupnost 8 ks
Odkazy LC2D115004P7 Stykač reverzační 4P 115A AC-3, 230V AC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky