LC2D115004P7 Stykač reverzační 4P 115A AC-3, 230V AC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky
Kód produktu: 411891
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC2D115004P7
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 8,500 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry LC2D115004P7 Stykač reverzační 4P 115A AC-3, 230V AC, pom.kont. 1"Z"+1"V" šroub.svorky
provedení standardní použití
počet pólů 4 pólový
jm.proud In AC-3 115 A
pomocné kontakty 1 ZAP+1 VYP
napětí cívky AC (50Hz) 230 V