§DILMC15-10(24V50/60HZ) Výkonový stykač 15A/7,5kW AC-3, 22A AC-1, 1Z, bezšroubové svorky, Uc=24V/50HZ, 24V/60HZ (293915)
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 1108608
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 293915
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,242 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Parametry §DILMC15-10(24V50/60HZ) Výkonový stykač 15A/7,5kW AC-3, 22A AC-1, 1Z, bezšroubové svorky, Uc=24V/50HZ, 24V/60HZ (293915)
provedení standardní použití
jm.proud In AC-3 15,5 A
jm.proud In AC-1 22 A
počet pólů 3 pólový
pomocné kontakty 1 ZAP
napětí cívky AC (50Hz) 24 V