§DILMC12-10(230V50/60HZ) Výkonový stykač 12A/5,5kW AC-3, 22A AC-1, 1Z, bezšroubové svorky, Uc=230V/50HZ, 230V/60HZ (277525)
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 1108589
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 277525
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,239 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Parametry §DILMC12-10(230V50/60HZ) Výkonový stykač 12A/5,5kW AC-3, 22A AC-1, 1Z, bezšroubové svorky, Uc=230V/50HZ, 230V/60HZ (277525)
provedení standardní použití
jm.proud In AC-3 12 A
jm.proud In AC-1 22 A
počet pólů 3 pólový
pomocné kontakty 1 ZAP
napětí cívky AC (50Hz) 230 V