Chránič komb. 1P+N 10A B 30mA A PFL7-10/1N/B/003-A, 10kA, typ A, pro AC rezid. Proudy a pulsující DC rezid.proudy (263435)
Kód produktu: 1118956
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 263435
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,203 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 10 ks
ks
Detailní popis Chránič komb. 1P+N 10A B 30mA A PFL7-10/1N/B/003-A, 10kA, typ A, pro AC rezid. Proudy a pulsující DC rezid.proudy (263435)
Technické vlastnosti typ A:
vypínací schopnost jističe 10kA,1+Npolové
• typ A - citlivost na střídavý i pulzující stejnosměrný reziduální proud
• Bez zpoždění vybavení - odolnost proti rázovému proudu 250A
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA)
• Vypínací schopnost jističe 10 kA
• Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních/vývodních svorek
• Funkce přístroje není závislá na poloze
• Signalizace stavu vypnuto – zapnuto
• Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové
• Volná svorka při použití propojovací lišty
• Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou za 6 měsíců
• Průřez připojovaných vodičů 1–25 mm2
Parametry Chránič komb. 1P+N 10A B 30mA A PFL7-10/1N/B/003-A, 10kA, typ A, pro AC rezid. Proudy a pulsující DC rezid.proudy (263435)
typová řada X-pole
počet pólů 1P+N
jmenovitý proud In 10 A
vypínací charakteristika B
jm. reziduální proud 30 mA
typ ochrany A
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech 2 M
krytí IP.. IP20
  • 12 na stránku
    • 12 na stránku
Chránič komb. 1P+N  10A B  30mA A  (A9D07610) iDPN H Vigi Acti9 10kA
Dostupnost 8 ks
Cena bez DPH
ks
Chránič komb. 1P+N  10A B  30mA AC  PFL7-10/1N/B/003, 10kA, typ AC, (263434)