§Chránič 3P+N 63A 100mA, typ U, (PF7-63/4/01-U) 10kA, pro obvody s frekvečními měniči (263640) Eaton
UKONČENÁ VÝROBA
Kód produktu: 1118909
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 263640
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,320 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: výroba ukončena i
Produkt je vyprodán
Detailní popis §Chránič 3P+N 63A 100mA, typ U, (PF7-63/4/01-U) 10kA, pro obvody s frekvečními měniči (263640) Eaton
Technické vlastnosti typ U:
• typ A - citlivost na střídavý i pulzující stejnosměrný reziduální proud
• S - selektivní se zpožděním vybavení - odolnost proti rázovému proudu 5kA
• U - určený pro obvody s frekvenčními měniči
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry §Chránič 3P+N 63A 100mA, typ U, (PF7-63/4/01-U) 10kA, pro obvody s frekvečními měniči (263640) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 3P+N
zkratový výdržný proud Icw 63 A
jm. reziduální proud 100 mA
typ ochrany A-U
zkratová odolnost Icn 10kA 240/415V
šířka v modulech 4 M
krytí IP.. IP20
Chránič 3P+N  63A 100mA, typ AC, (LFN-63-4-100AC) 10kA, Nová Minia
Dostupnostvýroba ukončena
na dotaz
Cena bez DPH
Nová řada modulárních přístrojů Minia - v prodeji od 13.4.2015
UKONČENÁ VÝROBA
Produkt je vyprodán
Chránič 3P+N  63A 100mA, typ AC, (PF7-63/4/01) 10kA, citlivost na AC proud (263591) Eaton