Chránič 3P+N 63A 100mA, typ G, (PF7-63/4/01-G) 10kA, citlivost na AC proud se zpožděním vybavení (263627) Eaton
Kód produktu: 1118907
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 263627
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,320 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis Chránič 3P+N 63A 100mA, typ G, (PF7-63/4/01-G) 10kA, citlivost na AC proud se zpožděním vybavení (263627) Eaton
Technické vlastnosti typ G:
• typ AC - citlivost na střídavý reziduální proud
• G se zpožděním vybavení - odolnost proti rázovému proudu 3kA
Obecné vlastnosti:
• Lze použít pro základní nebo doplňkovou ochranu osob před úrazem elektrickým proudem (I?n ? 30 mA), pro doplňkovou ochranu při poruše (I?n > 30 mA) nebo pro ochranu majetku před vznikem požáru (I?n ? 300 mA)
• Průřez připojovaných vodičů 1,5–35 mm2
Parametry Chránič 3P+N 63A 100mA, typ G, (PF7-63/4/01-G) 10kA, citlivost na AC proud se zpožděním vybavení (263627) Eaton
typová řada X-pole
počet pólů 3P+N
zkratový výdržný proud Icw 63 A
jm. reziduální proud 100 mA