Pojistka 10x38 32A gR 690V pro jištění polovodičů FR10GR69V32 (H1014583)
Kód produktu: 852997
Výrobce: Ferraz Francie
Kód výrobce: Ferraz FR10GR69V32
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 3 ks
ks
Parametry Pojistka 10x38 32A gR 690V pro jištění polovodičů FR10GR69V32 (H1014583)
velikost 10x38mm