Pojistka 10x38 12A aM 500V AC, s ukazatelem (FR10AM50V12I)
Kód produktu: 299470
Vaše cena bez DPH: na dotaz
Vaše cena s DPH: na dotaz
Výrobce: MERSEN
Kód výrobce: MSch FR10AM50V12I
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 10 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Pojistka 10x38   1A aM 500V AC, bez ukazatele (FR10AM50V1)