Jistič 3P+N 20A D (FAZ-D20/3N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278999)
Kód produktu: 1111521
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 278999
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,424 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Na dotaz i
ks
Parametry Jistič 3P+N 20A D (FAZ-D20/3N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278999)
typová řada xEffect
počet pólů 3P+N
jmenovitý proud In 20 A
vypínací charakteristika D
zkratová odolnost Icn 15kA 240/415V
šířka v modulech (1M=18mm) 1M x 4
krytí IP.. IP20
Jistič 1P   1,6A C (FAZ-C1,6/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278548)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
ks
Jistič 1P   1,6A C (LTS-1,6C-1) Ue AC 230/400V/DC60V, 10kA (OEZ 41969)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
Jistič 1P   1,6A D (FAZ-D1,6/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278571)
Jistič 1P   1,6A D (LTS-1,6D-1) Ue AC 230/400V/DC60V, 10kA (OEZ 41986)
Jistič 1P   1,6A K (FAZ-K1,6/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278591)
Jistič 1P   1,6A Z (FAZ-Z1,6/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278619)
Jistič 1P   2,0A B (Ex9B40J 1P B2)  6kA, úzká řada š 13,5mm (NOARK 110720)
Jistič 1P   2,0A B (Ex9BH 1P B2)  10kA (NOARK 100271)
Jistič 1P   2,0A B (Ex9BN 1P B2) 6kA (NOARK 100001)
Jistič 1P   2,0A B (FAZ-B2/1-DC) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (176063)
Jistič 1P   2,0A B (FAZ-B2/1-NA) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (132416)
Jistič 1P   2,0A B (FAZ-B2/1) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278523)