Jistič 3P+N 16A K (FAZ-K16/3N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (279013)
Kód produktu: 1111695
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 279013
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,423 kg
ks
Parametry Jistič 3P+N 16A K (FAZ-K16/3N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (279013)
typová řada xEffect
počet pólů 3P+N
jmenovitý proud In 16 A
vypínací charakteristika K
zkratová odolnost Icn 15kA 240/415V
šířka v modulech (1M=18mm) 1M x 4
krytí IP.. IP20
Jistič 4P/DC  63A C (Ex9BP 4P DC1000V C63 DC)  6kA, pro PV aplikace, 1000V DC,  (NOARK 111576)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
ks
Jistič 4P/DC  63A C (Ex9BP-JX(+) 4P C63 DC)  10kA,1000V DC, (NOARK 110118)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
Jistič 4P/DC  63A K (Ex9BP 4P DC1000V K63 DC)  6kA, pro PV aplikace, 1000V DC,  (NOARK 111594)
Jistič 4P/DC  63A K (Ex9BP-JX(+) 4P K63 DC)  10kA,1000V DC, (NOARK 110170)