Jistič 3P+N 13A B (FAZ-B13/3N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278947)
Kód produktu: 1110879
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 278947
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,423 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Na dotaz i
ks
Parametry Jistič 3P+N 13A B (FAZ-B13/3N) (cert. IEC, UL, CSA) 15kA, Eaton (278947)
typová řada xEffect
počet pólů 3P+N
jmenovitý proud In 13 A
vypínací charakteristika B
zkratová odolnost Icn 15kA 240/415V
šířka v modulech (1M=18mm) 1M x 4
krytí IP.. IP20
Jistič 4P/DC  63A C (Ex9BP 4P DC1000V C63 DC)  6kA, pro PV aplikace, 1000V DC,  (NOARK 111576)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
ks
Jistič 4P/DC  63A C (Ex9BP-JX(+) 4P C63 DC)  10kA,1000V DC, (NOARK 110118)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
Jistič 4P/DC  63A K (Ex9BP 4P DC1000V K63 DC)  6kA, pro PV aplikace, 1000V DC,  (NOARK 111594)
Jistič 4P/DC  63A K (Ex9BP-JX(+) 4P K63 DC)  10kA,1000V DC, (NOARK 110170)